Yenilikçi Fikirleri Hayata Geçiriyoruz

Teknobursa olarak, dijitale tutkulu işletmeler için amaçlarına uyumlu dijital dönüşüm yolculukları ve dijital ürünler geliştiriyoruz. Proje yönetimi, backend/frontend geliştirme ve mobil uygulamalarımızla interaktif, etkili ve kazandıran sonuçlara daha hızlı ulaşılmasını sağlarız!
Hakkımızda

2006 yılında başladığımızdan beri, müşterimizin işini geliştiren ve büyümelerini destekleyen yenilikçi ürünler geliştirmeye yönelik dijital dönüşüme öncülük ediyoruz.

Müşterilerimiz için olumlu etki yaratan dijital strateji, ürün tasarımı, geliştirme, kalite güvencesi, bulut dönüşümü ve büyüme pazarlama platformu sunuyoruz.
Biz deneyimli bir ekibiz, uzman ve kararlıyız. Çalışmalarımıza olan tutkumuz, yüksek kalite standartları ve sektördeki en iyi uygulamaları izleyerek öğrenmeye devam etmemize ve yenilikçi ürünler geliştirmemize ilham veriyor. Güvene dayalı uzun vadeli sağlam ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, tüm süreç boyunca proje için sorumluluk üstlenerek taahhütlerimizi çok ciddiye alıyoruz.
Alper Belge, Manager - DevOps
Doğa Dara, Software Director
Burak Nevruzoğlu, Graphic & Design
Biz kimiz ?


Şeffaflık ve optimizasyon

Müşterilerimizin bize güvenmesini istiyoruz. Esnek ve esnek olmamıza ve müşterilerimizle düzenli ara teslimatlar ve gerçek zamanlı güncellemeler yoluyla etkili iletişimi sürdürmemize yardımcı olan Agile Manifesto prensiplerine dayanarak çalışıyoruz.

Teknoloji ve yenilik

Biz gerçek mükemmeliyetçiyiz, yani öğrenmeyi asla bırakmayız. Her zaman en uygun çözümü, en güvenilir ve çevik süreçleri bulmaya çalışıyoruz.

Profesyonellerden oluşan bir ekip

Yaptığımız işi müşterilerimiz kadar seviyoruz. Yardım etmenin en iyi yolunun gerçekçi, uygun ve iyi desteklenen çözümler sunarak projenin bağlamını ve gerçek ihtiyaçlarını anlamak olduğunu biliyoruz.

Whatsapp