Müşterilerimiz için olumlu etki yaratan dijital strateji, ürün tasarımı, geliştirme, kalite güvencesi, bulut dönüşümü ve büyüme pazarlama platformu sunuyoruz.
HİZMETLERİMİZ

Deneyimli Olduğumuz Servisler

Yazılım Geliştirme

Siz iş hedeflerinize odaklanın, dijital alanda sizin için her şeyle biz ilgilenelim. Doğru dijital ürünler işinizi geleceğe hazırlar. Yalın, çevik metodolojimiz, ileri teknolojideki uzmanlıkla birleştiğinde, akıllı ve ölçeklenebilir çözümler üretiriz.

Mobil Uygulamalar

Sezgisel akışlar sağlayabilir ve sadece hoş görünümlü arayüzler değil, aynı zamanda hem iOS hem de Android platformları için bakımı ve ölçeklenebilir kod tabanına sahip tüm ekran boyutları için kullanılabilir ve performanslı uygulamalar sağlayabiliriz.

E-Ticaret Entegrasyonu

Bugünün müşterileri birkaç saniyede kararlar veriyor. Güvenebileceğin müşteri etkileşimi, dönüşümler, sadakat ve elde tutma için her temas noktasında güvenilir iş ortaklarımızla veri ve tasarımdan yararlanıyoruz.

UI/ UX design

Olağanüstü bir müşteri deneyimi, işinizin başarısının temelidir. Evrensel tasarım ilkeleri yoluyla en karmaşık iş sorunlarını çözen dijital deneyimler yaratmak için insan merkezli bir yaklaşım kullanıyoruz.

DevOps

Bulut geçişi. Ölçeklenebilir ve güvenilir bir hizmet almanızı sağlamak için şirket içi altyapınızı yükseltmenize yardımcı oluyoruz. Uygulama kalitesini artırırken teslimat kapasitenizi artırın ve pazara sunma sürenizi azaltın.

QA & testing

Yazılım test hizmetleri, şirketlerin yazılımlarının tamamen işlevsel, güvenilir, güvenli ve kullanıcı dostu olmasını sağlamalarına yardımcı olur. Teknobursa, herhangi bir ölçekte test projesi yapmaya ve yazılım kalite yönetimi stratejinizi geliştirmeye hazırdır.

Danışmanlık

İş zekası danışmanlık çözümlerimiz, şirketlerin tüketicilerini daha iyi anlamalarına ve iş süreçlerini otomatikleştirmelerine yardımcı olur. İşletmelerin karlılığı artırmasına, daha fazla büyüme için alanları belirlemesine ve tam ölçekli dijital dönüşümleri teşvik etmesine olanak tanırız.

Büyük Veri

Ekibimiz, büyük verileri yakalayan, depolayan, işleyen, analiz eden ve görselleştiren yazılım çözümleri oluşturur. Geliştiricilerimiz verimli veri bilimi, makine öğrenimi ve derin öğrenme algoritmalarını etkin bir şekilde büyük veri çözümlerine entegre ediyor.
UZMANLIKLARIMIZ

Entegre Teknolojiler

Uzmanlığımız, temel tasarım araçlarını kullanarak web ve mobil ürünler oluşturmaktır. Yepyeni projeler inşa etmek ve üretmek için çaba sarf ediyoruz.

Bulut Teknolojisi

İşletmelerin verimliliği artırmasını, pazara sunma süresini kısaltmasını ve ölçeklenebilirliği artırmasını sağlayan güvenli bulut çözümleri geliştiriyoruz.

Sanal Gerçeklik

Oyun, reklam, eğitim, emlak, konaklama ve sağlık hizmetleri gibi çeşitli endüstriler için VR ve AR uygulamaları geliştiriyoruz.

Blockchain

İşlemlerin güvenliğini, kayıtların değişmezliğini ve çözüm ölçeklenebilirliğini sağlayan dinamik blok zinciri uygulamaları geliştiriyoruz.

Dijital Dönüşüm

Yenilikleri yönlendirmek için Veri Bilimi, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka, Blockchain, VR ve IoT gibi en son teknolojik dönüşümlerde uzmanız.
Whatsapp